Jičín

Nacházíte se zde Domů  > Jičín

Zobrazeno 20 z 715 položek
 • Náhledový obrázek
  0

  Restaurace U Dělové koule 1866

  Nekuřácká restaurace, kde obědval pan prezident, velvyslanci a mnozí jiní, si Vás dovoluje pozvat na báječnou kuchyni, bezkonkurenční výběr vína a atmosféru dávno minulou rakousko-uherskou.

 • Náhledový obrázek
  0

  Restaurace Harmonie

  Provozujeme restauraci a vinárnu. Možnost pořádání soukromých večírků a firemních akcí.

 • Náhledový obrázek
  0

  Restaurace Na Rynečku

  Provozujeme restauraci v historickém stylu. Nabízíme speciality české i mezinárodní kuchyně včetně alkoholických a nealkoholických nápojů.

 • Náhledový obrázek
  0

  MUDr. Martina Zalabová

  Provozuji oční ordinaci. Provádíme komplexní vyšetření očí dětí i dospělých.

 • Náhledový obrázek
  0

  Cestovní kancelář Czech Paradise

  Nabídka vlastních exotických zájezdů, pobytových, poznávacích a golfových zájezdů od partnerských CK a prohlídek městem. Zajišťujeme i Last minute zájezdy. Možnost využít hlídaného parkoviště u letiště.

 • Náhledový obrázek
  0

  LONG TOUR, s.r.o

  Nabízíme zájezdy včetně last minute do celého světa od více než 200 českých, slovenských, rakouských a německých cestovních kanceláří. V nabídce máme také eurovíkendy a zájezdy pro skupiny i seniory. Zajišťujeme ubytování, stravování, letenky a jízdenky.

 • Náhledový obrázek
  0

  Catering a závodní stravování Amadeus

  Naše činnost se zaměřuje na poskytování komplexních služeb gastronomie pro své zákazníky. Je rozdělena do dvou základních oblastí. Jednou jsou služby spojené s vařením a následným výdejem denních obědů (závodní stravování) v místních firmách a společnostech. Druhá činnost je zaměřena na cateringové služby zákazníkům v místech, které si sami zvolí. Jedná se o plesy, zahradní svatební slavnosti, grilování, […]

 • Náhledový obrázek
  0

  Autoservis Jičín – Vít Kvapil

  V našem autoservisu provádíme opravy osobních vozidel všech značek. Nabízíme prodej a montáž tažných zařízení, služby pneuservisu, diagnostiku, servis klimatizací, opravy havarovaných vozidel. Dále prodáváme nové i použité náhradní díly.