Vzdělávání

Nacházíte se zde Domů  > Vzdělávání

Zobrazeno 20 z 61 položek
 • Náhledový obrázek
  0

  Lepařovo gymnázium Jičín

  Všeobecné gymnázium zajišťuje čtyřletou, šestiletou i osmiletou výuku s kapacitou 528 studentů. Možnost stravování. K dispozici je studovna s počítačem. Pořádáme besedy, semináře, výlety a další akce.

 • Náhledový obrázek
  0

  Soukromá školka Pastelka

  Školka Pastelka je určena dětem již od 6 měsíců do 6 let. Nabízí hygienické a bezpečnostní zázemí pro nejmenší děti jesličkové i pro děti předškolního věku dle platných vyhlášek a norem, individuální přístup a rodinné prostředí, výchovně-vzdělávací program s možností zápisu dítěte do školky, jeslí kdykoliv během roku (pokud to umožňují kapacitní možnosti školky). Školka […]

 • Náhledový obrázek
  0

  MŠ Máj Jičín

  Sedmitřídní mateřská škola pro 165 dětí s jídelnou. Nabízíme logopedickou péči pro děti s vadami řeči. Organizujeme pravidelné výlety do přírody a za kulturou. Pořádáme sportovní a zájmové soutěže.

 • Náhledový obrázek
  0

  MŠ Jičín, J. Š. Kubína

  Provozujeme pětitřídní mateřskou školu pro 123 dětí s jídelnou. Nabízíme výuku flétny, sbor, angličtinu, plavání, saunování dětí, zahradu, pískoviště i dětské hřiště.

 • Náhledový obrázek
  0

  MŠ Větrov Jičín

  Mateřská škola určená pro děti od 3 do 7 let s kapacitou pro 45 dětí. Součástí je školní jídelna. Usilujeme o integraci zdravotně postižených dětí mezi děti zdravé. Poskytujeme speciálně pedagogickou a chirofonetickou péči, rehabilitaci dětí s kombinovanými vadami, mentálním či tělesným postižením.

 • Náhledový obrázek
  0

  ZŠ Jičín, Husova

  Základní škola zajišťující výuku pro 550 žáků s jídelnou a družinou. Pořádáme vodácké kurzy, školy v přírodě a exkurze. Jsme zapojeni do operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost s názvem DVPP–naše cesta ke kvalitní výuce.

 • Náhledový obrázek
  0

  ZŠ Jičín, Poděbradova

  Provoz základní školy pro 420 žáků s jídelnou a družinou. Vydáváme školní časopis, zasedáme ve školním parlamentu.

 • Náhledový obrázek
  0

  ZŠ a MŠ Jičín, 17. listopadu

  Provozujeme základní školu pro 880 žáků. Pro děti je k dispozici jídelna a družina. Dále je zajištěno výchovné poradenství a školní olympiády a sportovní dovednosti. Škola dále zajišťuje výcvik plavání, divadelní představení, cyklistický kurz a vodácký kurz na raftech.

 • Náhledový obrázek
  0

  ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín

  Provozujeme základní uměleckou školu pro 780 dětí. Studentům nabízíme hudební, výtvarné, pěvecké a literárně dramatické obory.

 • Náhledový obrázek
  0

  Masarykova obchodní akademie Jičín

  Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie, informační technologie a informatika v ekonomice. Studentům nabízíme výměnné pobyty. Škola se také účastní projektu adopce na dálku. Kapacita školy je 370 studentů.

 • Náhledový obrázek
  0

  Střední průmyslová škola Jičín

  Provozujeme státní střední průmyslovou školu pro 975 studentů. Zajišťujeme výuku ve čtyřletých oborech Informační technologie, Elektrotechnika, a Strojírenství.

 • Náhledový obrázek
  0

  Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

  Soukromá střední odborná škola zajišťuje výuku čtyřletého oboru ekonomika a podnikání a dvouletého nástavbového oboru podnikání. Škola pořádá pro žáky řadu sportovních i dovednostních soutěží a kurzy finanční a ekonomické gramotnosti.

 • Náhledový obrázek
  0

  Mgr. Milan Kouba

  Zaměřuji se na výuku anglického, německého, francouzského a španělského jazyka. Pořádám individuální, skupinové, letní i certifikační kurzy. Realizuji vyučování pro děti i mládež. Nabízím poradenství a překladatelskou činnost.

 • Náhledový obrázek
  0

  Jana Hansen

  Nabízím individuální výuku anglického a německého jazyka, dále pak překlad a korekce textů z češtiny do angličtiny a obráceně.

 • Náhledový obrázek
  0

  Monika Horáková

  Pořádání kurzů angličtiny, němčiny a ruštiny pro děti i dospělé včetně firemních kurzů a výuky v mateřských školách. Nabídka překladů z angličtiny.

 • Náhledový obrázek
  0

  Masarykova obchodní akademie Jičín

  Nabízíme možnost výuky pro začátečníky i pokročilé anglického, německého, ruského i francouzského jazyka, a to pro veřejnost. Pořádáme také kurzy zaměřené na obchodní angličtinu, kurz finanční gramotnosti, s tématikou podnikání nebo zaměstnání v oblasti cestovního ruchu a kurz programu PowerPoint.

 • Náhledový obrázek
  0

  Learning English with Fun

  Výuka angličtiny pro jednotlivce i skupiny. Doučování žáků ZŠ a SŠ. Nabízíme přípravu na zkoušky, na certifikáty FCE a CAE, kurzy konverzace. Poskytuji skupinovou či individuální výuku pro jednotlivce. Učím obchodní, cestoní i technickou angličtinu. Vyučuji u klienta doma nebo v zaměstnání.