Počítače, internet a mobily

Nacházíte se zde Domů  > Počítače, internet a mobily
Prodej počítačů. Připojení k internetu. Tvorba webu. Mobily a operátoři. Tiskárny...

Zobrazeno 20 z 51 položek
 • Náhledový obrázek
  0

  Kulhanek-it

  Tvorba moderních WWW stránek a internetový marketing. Webová prezentace je dnes nedílnou součástí obchodování a marketingu. Pokud chcete uspět, potřebujete kvalitní internetové stránky a propracovanou marketingovou kampaň. Profesionální webové stránky jsou vaše vizitka na internetu.

 • Náhledový obrázek
  0

  Partnerská prodejna T-Mobile

  T-mobile je mobilní operátor obsluhující v současnosti více než 5,8 milionu zákazníků. Společnost poskytuje nejen kvalitní mobilní a fixní služby, ale také širokou nabídku IT služeb a řešení systémové integrace. V roce 2012 časopis World Finance vyhlásil T-mobile za Nejlepšího mobilního operátora ve východní Evropě.

 • Náhledový obrázek
  0

  CZC.cz

  Specializovaný obchod s výpočetní technikou, počítači a elektronikou. K dispozici je on-line stav zboží skladem, informace o produktech, recenze, novinky, technická podpora. Nabízíme notebooky, tablety, stolní počítače, software, televize, audio-video techniku a příslušenství.

 • Náhledový obrázek
  0

  Pececka.cz

  Internetový obchod zaměřující se na prodej počítačových komponent. Nabízíme počítače, notebooky, tablety, monitory, tiskárny a grafické karty. Dále u nás naleznete základní desky, klávesnice, projektory, procesory, pevné disky, chladiče či ventilátory.

 • Náhledový obrázek
  0

  GRADACE, spol. s r.o.

  Nabídka připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie. Prodej počítačových sestav a IT techniky.

 • Náhledový obrázek
  0

  O2 Prodejna - Kiboon Electronics

  Zajišťujeme telekomunikační služby pro domácnosti i firmy. Nabízíme mobilní tarify, volání z pevné linky, ADSL i mobilní internet, datové služby a programy digitální televize. Zakoupíte zde také mobilní telefony, modemy a další zařízení.

 • Náhledový obrázek
  0

  LOGICPRIM, s.r.o.

  Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu. Nabízíme pronájem datových okruhů. Zajišťujeme návrh a realizaci mikrovlnných pojítek, webhostingové služby i tvorbu webových stránek.

 • Náhledový obrázek
  0

  PC arena, s.r.o.

  Poskytování vysokorychlostního bezdrátového připojení k internetu.

 • Náhledový obrázek
  0

  WEST-NET, s.r.o.

  Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu v lokalitách Jičín, Valdice, Hořice v Podkrkonoší a širokém okolí.

 • Náhledový obrázek
  0

  Tiskárna Vosáhlo

  Od roku 1990 nabízíme komplexní polygrafické služby. Do našeho portfólia technologií patří digitální tisk, ofset, knihtisk, sítotisk a termotisk. Zajišťujeme výseky, číslování, personifikovaný tisk, bigování i perforaci. Dále realizujeme rylování, falcování, laminaci, šití a vazbu.

 • Náhledový obrázek
  0

  PS-Fototisk

  Zabýváme se potiskem hodin, hrnků, triček, knih a triček. Nabídka fotopexes, puzzle, kalendářů, obrazů i tapet. Vyrábíme přání a pozvánky, referenční produkty, fotoplakáty, fotosešity i bloky. Poskytujeme program AlbumMaker pro tvorbu fotodárků.

 • Náhledový obrázek
  0

  Tomáš Mikovec

  Nabídka kompletních služeb v oblasti ofsetového tisku a vazeb dokumentů.

 • Náhledový obrázek
  0

  Marie Dejlová

  Knihařství Marie Dejlové v Jičíně. Naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru Vám zaručují, že námi nabízené produkty jsou svými kvalitními materiály a profesionalitou zpracování zárukou kvality a Vaší spokojenosti. Přijďte a budete se rádi vracet. Co nabízíme … – vazba knih a kronik, časopisů a novin, sbírek zákonů – vazba diplomových, absolventských a disertačních prací – […]

 • Náhledový obrázek
  0

  INFERNAL COMPUTERS, s.r.o.

  Tvorba webových stránek, webdesign, webhosting, SEO optimalizace. Nabídka reklamních služeb. Poskytování poradenství v oblasti hardwaru a softwaru.  

 • Náhledový obrázek
  0

  Web CZ, s.r.o.

  Nabízíme Vám marketingové poradenství na profesionální úrovni. Navrhneme efektivní úpravu stránek zcela na míru Vašim potřebám.

 • Náhledový obrázek
  0

  Daniela Kotyšková

  Tvořím profesionální webové stránky. Poskytuji jejich správu a zviditelnění na internetu. Zajišťuji webhosting a optimalizace pro vyhledávače SEO. Nabízím konzultace v oblasti vývoje informačních systémů.

 • Náhledový obrázek
  0

  Martin Kejzlar

  Nabízím kompletní tvorbu webových stránek a internetových aplikací včetně jejich následné správy, propagace a optimalizace pro vyhledávače. Zaměřuji se na tvorbu webových prezentací a internetových aplikací pro živnostníky a malé společnosti. Zajistím také IT správu a IT outsourcing. Reference: www.mpmsped.cz – autodoprava www.vtpjicin.cz – instalatér Jičín megasecondhand.cz – second hand eshop