Kultura a zábava

Nacházíte se zde Domů  > Kultura a zábava

Zobrazeno 20 z 35 položek
 • Náhledový obrázek
  0

  Místní knihovna v Pecce

  Nabízíme knihovnické služby. Poskytujeme přístup na internet. Disponujeme nabídkou časopisů, domácí i zahraniční beletrie, literatury, sci-fi, fantasy, hobby publikace, turistické průvodce či slovníky.

 • Náhledový obrázek
  0

  Knihovna Okresního muzea a galerie v Jičíně

  Regionální muzeum a galerie sídlí v objektu jičínského zámku. Jedinečná interaktivní expozice s rodinným průvodcem, interaktivní návštěvnicky okruh prezentující valdštejnskou historii. Regionální muzeum a galerie sídlí v objektu jičínského zámku. Muzeum spravuje přes 120.000 předmětů v archeologických, historických, etnografických a přírodovědných sbírkách. Regionální muzeum ve stálé expozici nabízí čtyři samostatné cesty prohlídky. První obsahuje osm sálů […]

 • Náhledový obrázek
  0

  Rumcajsova ševcovna

  Malý domek, kde se nachází Rumcajsova řemeslná dílna, Cipískova ZOO, Mančina bylinková zahrádka, herna pro děti a obchůdek se suvenýry a občerstvením najdete v historickém centru Jičína nedaleko od Valdické brány.

 • Náhledový obrázek
  0

  Obecní knihovna Eduarda Štorcha

  Zajišťujeme knihovnické a kopírovací služby pro děti i dospělé. Nabízíme veřejný a bezplatný přístup k internetu.

 • Náhledový obrázek
  0

  Městská knihovna Libáň

  Půjčování knih, literatury, slovníků, encyklopedií a časopisů, nabídka přístupu na internet. Možnost tisku.

 • Náhledový obrázek
  0

  Místní knihovna Milovice u Hořic

  Nabídka informačních služeb, půjčování knih a časopisů či přístupu k internetu. Internet v po, út, čt, pá od 7:30 do 15:00 hodin.

 • Náhledový obrázek
  0

  Městská knihovna Fráni Šrámka v Sobotce

  Zodpovídání dotazů faktografického a bibliografického rázu, meziknihovní výpůjční služba. K dispozici je přístup na internet. Možnost rezervace knih a kopírování. Pořádání přednášek a besed pro veřejnost.

 • Náhledový obrázek
  0

  Místní knihovna Mlázovice

  Provozování knihovny s nabídkou zapůjčení knih a časopisů. Zajištění přístupu k internetovému připojení pro veřejnost. Možnost zapůjčení beletrie, povinné literatury, dětských knih i odborných publikací.

 • Náhledový obrázek
  0

  Tango music club Jičín

  Tango music club Jičín je určen pro milovníky dobré hudby, kteří ji chtějí nejen konzumovat, ale také si ji aktivně užít během živých vystoupení kapel, případně se na prezentaci muziky také sami podílet. Stránky na Facebooku ZDE