Finanční služby

Nacházíte se zde Domů  > Finanční služby

Zobrazeno 20 z 128 položek
 • Náhledový obrázek
  0

  AEK 120, a.s.

  Nabízíme zpracování účetnictví a daňové evidence včetně zastupování před správními orgány. Poskytujeme kompletní poradenskou činnost. Zajistíme zpracování mzdové agendy a personalistiku, zpracování daňových přiznání ke všem daním, řešení daňových kontrol a krizová řešení obchodních firem.

 • Náhledový obrázek
  0

  Česká spořitelna Jičín

  Česká spořitelna v Jičíně poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím. Nabízí hypotéky, úvěry, debetní a kreditní karty. Dále poskytuje přímé bankovnictví, pojištění, investice do podílových fondů a další bankovní služby.

 • Náhledový obrázek
  0

  Československá obchodní banka Jičín

  Československá banka v Jičíně nabízí služby pro právnické i fyzické osoby. Nabízí spořící a investiční produkty a spotřebitelské úvěry a půjčky. Poskytuje možnost vedení osobních kont a účtů včetně elektronického bankovnictví. Banka také zajišťuje životní i cestovní pojištění či pojištění k platebním kartám.

 • Náhledový obrázek
  0

  Era - Poštovní spořitelna Jičín

  Era – Poštovní spořitelna v Jičíně nabízí finanční služby pro soukromé osoby, podnikatele a organizace. Poskytuje půjčky na bydlení, vkladní knížky a spořicí účty. Nabízí také možnost vyřízení povinného ručení, cestovního, úrazového pojištění a pojištění domácnosti on-line.

 • Náhledový obrázek
  0

  Komerční banka Jičín

  Komerční banka v Jičíně zajišťuje komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví. Banka nabízí depozitní produkty, přímé bankovnictví, pojištění, investiční služby, produkty pro podnikovou klientelu a platební karty. V bance jsou poskytovány úvěry a hypotéky. Vedení běžného účtu, zajišťování finančních plánů.

 • Náhledový obrázek
  0

  GE Money Bank v Jičíně

  GE Money Bank v Jičíně nabízí bankovní produkty jak drobným klientům, tak malým a středním firmám. Důraz klade na poskytování úvěrových služeb. Zajišťuje půjčky, hypotéky, investování, spoření a financování vozidel. Nabízí účty pro města, obce i nadace a zajišťuje transparentní účty.

 • Náhledový obrázek
  0

  Hypoteční banka Jičín

  Hypoteční banka v Jičíně se zabývá poskytováním hypotečních úvěrů. Poskytuje hypotéky na byty v osobním vlastnictví, rodinné domy, pozemky, družstevní byty, rekreační objekty, dále přestavby a rekonstrukce. Hypoteční banka nabízí možnost poskytnutí americké hypotéky či pojištění hypotéky. Hypotéku lze od banky vyřídit také přes internet.

 • Náhledový obrázek
  0

  UniCredit Bank Jičín

  UniCredit Bank v Jičíně nabízí jednoduché bankovní služby a výběr hotovosti. Provádí okamžité připsání vložených prostředků na zvolený CZK účet, vklady na korunové účty a další. K dispozici jsou výpisy nabízející přehledy transakcí a kontrolu úspěšnosti vkladu. Banka přijímá všechny typy platných českých bankovek.

 • Náhledový obrázek
  0

  Wüstenrot Jičín

  Společnost Wüstenrot v Jičíně nabízí služby v oblasti komplexního finančního zabezpečení – životní a neživotní pojištění, stavební spoření a hypoteční produkty. Wüstenrot v ČR tvoří čtyři společnosti: Wüstenrot – stavební spořitelna a.s., Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s., Wüstenrot hypoteční banka a.s. a Wüstenrot pojišťovna a.s.

 • Náhledový obrázek
  0

  Modrá pyramida stavební spořitelna Jičín

  Modrá pyramida v Jičíně je společnost poskytující komplexní finanční poradenství s ucelenou nabídkou produktů. Specializuje se na financování bydlení. Nabízí stavební spoření, úvěry na bydlení a ze stavebního spoření, překlenovací úvěry a půjčky. Dále nabízí hypoúvěr, hypotéky a rizikové životní pojištění Pyramida.

 • Náhledový obrázek
  0

  Směnárna Jičín - OD Tesco

  Naši směnárnu v Jičíně najdete v obchodním centru TESCO, na ulici Hradecká. Pokud pojedete z centra na ulicí Husova z druhého kruhového objezdu projedete rovně na ulici Hradecká, kde již uvidíte poutače nákupního centra Tesco. Naši pobočku najdete hned vedle vchodu do supermarketu.

 • Náhledový obrázek
  0

  Směnárna exchange

  Nabízíme směnárenské služby a zasílání peněz pomocí Western Union.  

 • Náhledový obrázek
  0

  TIPSPORT, a.s.

  Provozujeme sázkovou kancelář. Umožňujeme sázet na číselné hry, události veřejného zájmu, míčové hry, lední hokej, motoristické sporty a jiné. Přijímáme sázky na domácí i mezinárodní utkání, anglické, německé, francouzské, italské a další světové ligy.

 • Náhledový obrázek
  0

  CHANCE, a.s.

  Provozujeme sázkovou kancelář s nabídkou kurzovních sázek na sport a číselných her, Kostek, Pokeru a dalšího. Poskytujeme možnost sázení po telefonu či přípravy a zaslání ticketu přes internet na pobočku nebo Telechanci. Zajišťujeme sportovní analýzy a vydáváme internetový časopis Infochance.

 • Náhledový obrázek
  0

  Victoria - Tip, a.s.

  Sázková kancelář se zaměřuje na kurzovní sázení zejména sportovních událostí a v ekonomické i společenské oblasti. Sázky se mohou uzavírat například na fotbal, hokej, tenis, basketball, házenou, baseball a motocykly. Využít lze možnost sázení přes internet.

 • Náhledový obrázek
  0

  FORTUNA

  Provoz kurzového sázení a číselných her. Nabízíme sázení na sportovní utkání, politiku nebo společenské události. Sázky je možné podávat osobně, prostřednictvím internetu či telefonicky. Zajišťujeme vstupenky na sportovní a kulturní akce. Možnost registrace do věrnostního programu.