Dům a domácnost

Nacházíte se zde Domů  > Dům a domácnost

Zobrazeno 20 z 74 položek
 • Náhledový obrázek
  0

  Praktik Jičín, spol. s r.o.

  Prodej železářského, topenářského a vodoinstalatérského sortimentu. Výroba klíčů. Nabízíme ruční nářadí, chovatelské, zahrádkářské a kuchyňské potřeby, věšáky, trezory, zámky a kování.

 • Náhledový obrázek
  0

  NOMA nábytek

  Prodáváme nábytek pro obývací a dětské pokoje, ložnice. Nabízíme sedací soupravy, postele Mireal, Lucatec a Domestav, matrace, rošty, stoly, židle, sektorový nábytek. Italské sedačky Calia. Aksamite, Jech, Sagall, Soft. Rio art, Rio 2, Fura a Xynto.

 • Náhledový obrázek
  0

  Veronika Votočková Kadlečková

  Prodej nábytku. Nabízíme kuchyně, obývací pokoje, sedačky, ložnice, postele, matrace, dětský nábytek, pracovny, atd.

 • Náhledový obrázek
  0

  Bedrooms Anderson

  Zaměřujeme se na prodej matrací, roštů, postelí a doplňků. Zajišťujeme anatomické polštáře, přikrývky, polštáře, povlečení, podložky a matracové chrániče. Další služby: Platba kartou, Splátky

 • Náhledový obrázek
  0

  Jan Mrkva

  Prodej sedacích souprav a jídelních sestav.

 • Náhledový obrázek
  0

  DŮM NÁBYTKU NATEX, s.r.o.

  Prodej nábytku a bytových doplňků. Zajištění dopravy. Nabídka obývacích stěn, skříní, židlí, stolů, sedacích souprav, chodbových stěn, kuchyní a ložnic. Dále u nás můžete zakoupit komody, jídelní sety a matrace. Další služby: Platba kartou

 • Náhledový obrázek
  0

  FLORA GARDEN, s.r.o.

  Nabídka kompletních zahradnických služeb. Prodej květin, výzdoba interiérů. Realizace, projekce a údržba zahrad. Poskytujeme možnost platby kartou. V našem sortimentu naleznete okrasné dřeviny, trvalky, letničky, řezané květiny, zahradní chemii, substráty, kameny, vodní rostliny a další. Další služby: Platba kartou

 • Náhledový obrázek
  0

  PFT - OKNA A DVEŘE

  Plastová okna a vstupní vchodové dveře z německých profilů TROCAL a KBE vyrábíme již 20 let. Hliníková okna a dveře ze systému SCHÜCO. Dodáváme parapety, žaluzie a další příslušenství pro okna a dveře. Nabízíme také okna pro nízkoenergetické domy. Zajišťujeme montážní služby na klíč.

 • Náhledový obrázek
  0

  SVĚT OKEN - plastová okna a dveře

  Zaměřujeme se na prodej plastových oken a dveří z profilů Gealan, garážových vrat Lamdoor, hliníkových oken a dveří Heoral a Ponzio. Naleznete u nás také markýzy, venkovní rolety a žaluzie. Provádíme zasklívání balkonů. Nabízíme zaměření zdarma. Další služby: Splátky

 • Náhledový obrázek
  0

  ALFA OKNA, s.r.o.

  Specializujeme se na prodej a výrobu plastových, hliníkových oken a dveří. Nabízíme a montujeme žaluzie, sítě proti hmyzu, interiérové a exteriérové parapety. Dále v našem sortimentu naleznete markýzy a rolety. Zajišťujeme servisní služby.

 • Náhledový obrázek
  0

  PORTAS Dveře

  Dodáváme dveře, zárubně, otočné, posuvné na zeď i do pouzdra. Provádíme obklad kovové zárubně- OKZ. Zaměřujeme se na renovace dveří, zárubní, domovních dveří, schodišť, stropů a pokládku podlah. Prodej dveří PORTADOORS, SAPELI, SOLODOR. Prodej Osmo Color nátěrů na dřevo. Napínané stropní podhledy.  

 • Náhledový obrázek
  0

  Okna Macek, a.s.

  Dodáváme kvalitní plastová okna a dveře VEKA, ALUPLAST, SALAMANDER, dřevěná OKNOLUX a hliníková HEROAL, CORTIZO a MIXALL. Dále montujeme interiérové dveře DRE, sekční garážová vrata RYTERNA s pohony BENINCA a 2křídlá vrata MIGAS-DOOR. Další služby: Splátky

 • Náhledový obrázek
  0

  INDECO Živnůstka

  Autorizovaný zástupce Indeco CZ již od roku 1995. Výroba a prodej vestavěných skříní, kuchyní a interiérových dveří. Moderní designové kuchyně na míru. Dodáváme vestavěné skříně pro podkroví a atypické skříně na míru. Posuvné stěny pro rozdělení místností. Výroba nábytku, prodej, montáž.

 • Náhledový obrázek
  0

  Okna Vekra

  Nabízíme zaměření, výrobu, výměnu a montáž oken a dveří pro byt i dům. Dodáme tvarově stálá a odolná plastová okna i plastové dveře, dřevěná eurookna, ale také dveře a okna hliníková nebo dřevohliníková. S produkty Vekra získáte ověřenou kvalitu s certifikátem Zaručeně česká okna.

 • Náhledový obrázek
  0

  HERKULES - DVEŘE A KOVÁNÍ

  Široký sortiment dřevěných dveří a zárubní německé skupiny Grauthoff – v ČR výhradně zastoupena fi. HERKULES. Kvalitní dveře s umělými, dýhovanými povrchy a celoskleněné dveře. Komplexní poradenství, montáž a individuální přístup.

 • Náhledový obrázek
  0

  Vladislav Šrajer

  Podlahářství nabízí prodej a montáž podlahových krytin a interiérových dveří. Nabídka laminátových podlah, dřevěných podlah a korkových podlah, PVC, marmoleum i koberců. Nabízíme dveře z masivu, dýhované a foliované dveře. Obkládání schodišť.

 • Náhledový obrázek
  0

  MYVA INTERIER

  Nabízíme prodej i pokládku plovoucích podlah, parket, korků, koberců a linolea. Zaměřujeme se na kvalitní značkové podlahové krytiny Quick Step, Balterio, Kronoswiss, Egger. Součástí našeho sortimentu jsou také značky Parador, Kronotex, Haro, Steirer,Tilo, Thermofix, Objectflor, Expona a další.

 • Náhledový obrázek
  0

  Jaroslav Kůta

  Nabídka pokládky parket, plovoucích podlah a PVC včetně renovace starých dřevěných podlah. Prodej i montáže interiérových dveří Sapeli a Porta Doors.