Auto-moto

Nacházíte se zde Domů  > Auto-moto

Zobrazeno 20 z 140 položek
 • Náhledový obrázek
  0

  Autoservis Jičín – Vít Kvapil

  V našem autoservisu provádíme opravy osobních vozidel všech značek. Nabízíme prodej a montáž tažných zařízení, služby pneuservisu, diagnostiku, servis klimatizací, opravy havarovaných vozidel. Dále prodáváme nové i použité náhradní díly.

 • Náhledový obrázek
  0

  JR Bureš autobazar Hořice

  Dovážíme motorová vozidla a motocykly ze zahraničí i dle osobní poptávky. Pomůžeme s vyřízením financování, sjednání povinného ručení či přihlášení vozu. Provozujeme autoservis a odtahové služby. Provádíme diagnostiku a přípravujeme vozidla na STK. Nabízíme autoklempířské a lakýrnické práce.

 • Náhledový obrázek
  0

  Luděk Buček

  Opravuji motorová vozidla, připravuji a zajišťuji STK.

 • Náhledový obrázek
  0

  Auto Srb Moravčice

  Nabízíme servis a opravy osobních i dodávkových vozů všech značek. Zaměřujeme se na kompletní opravy brzdových systémů a podvozkových skupin, včetně geometrie, přípravu vozu na STK, renovace světel, výměnu rozvodů motoru, spojek, výfuků, včetně filtru pevných částic. Zabýváme se také prodejem náhradních dílů.  

 • Náhledový obrázek
  0

  Jiří Konůpek

  Provozujeme autoservis. Provádíme opravy motorových vozidel a karosérií.

 • Náhledový obrázek
  0

  Tomáš Hýča

  Provádím opravy vozidel do 3,5 tuny. Zajišťuji geometrii, diagnostiku, montáž tažných zařízení, STK, servis GO motoru a opravy klimatizací.

 • Náhledový obrázek
  0

  Tomáš Kříž - Auto TRK

  Provádím opravy motorových vozidel, nabízím opravy motorových vozidel všech značek, servisní prohlídky, přípravu a zajištění vozidel na STK. Provádím také lepení autoskel, opravy elektroinstalací, výměny náplní, klempířské a lakýrnické práce. Montuji veškeré autopříslušenství a provádím diagnostiku vozidel.

 • Náhledový obrázek
  0

  Josef Beneš

  Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme běžné automechanické a klempířské práce na vozech všech značek a nabízíme služby pneuservisu se specializací na opravy velkých bočních průrazů. Prodáváme hliníkové disky a pneumatiky na automobily i motocykly. Zajišťujeme prodej, opravy a montáž výfuků.

 • Náhledový obrázek
  0

  Jan Tomáš

  Provozuji autoservis. Nabízím mechanické opravy výměnou dílů. Nabízím také servis klimatizací.

 • Náhledový obrázek
  0

  Jiří Kužel

  Provozuji autoservis, provádím opravy a diagnostiky motorových vozidel. Nabízím chiptuning, montáže zabezpečení automobilů a reaktivace airbagů. Nabízím také služby pneuservisu.

 • Náhledový obrázek
  0

  AP autoservis

  Provozujeme autoservis. Provádíme mechanické opravy, výměny oleje a kapaliny, výměny tlumičů čepů a ostatních podvozkových částí, výměny výfuků a katalyzátorů, opravy brzd, výměnu spojek, výměny rozvodů a vodních pump, opravy všech částí podvozku. Nabízíme také autoelektrikářské práce, servis klimatizací, pneuservis a prodej pneumatik. Produkty: elektroopravy automobilů, seřízení motorových vozidel, dobíjení autobaterií, seřízení světel vozidel, instalace […]

 • Náhledový obrázek
  0

  Autobazar Starsy Holín

  Autobazar s tradicí, aktuální nabídka z 200 vozů. Nabízíme leasingové a úvěrové služby na počkání, pojištění vozů, výkup za hotové. Provozujeme také autopůjčovnu a odtahovou službu.  

 • Náhledový obrázek
  0

  ROBO car Robousy

  Nákup a prodej osobních vozidel. Zajištění financování u úvěrových společností dle Vašeho výběru. Sjednání havarijního pojištění a povinného ručení. Možnost výkupu a protiúčtu za Váš vůz. Prodej náhradních dílů.

 • Náhledový obrázek
  0

  Autobazar Davoplus Jičín

  Autobazar osobních a užitkových vozidel. Zajistíme pro Vás kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Dále zajišťujeme leasing nebo nákup formou úvěru, zákonné a havarijní pojištění, pojištění záruk na vybrané vozy. Nabízíme také výkup automobilů za hotové a garanci původu vozidel.

 • Náhledový obrázek
  0

  Autobazar Bydžovský

  Zabýváme se výkupem a prodejem osobních i užitkových vozidel. Poskytujeme finanční služby. Zajišťujeme leasing, spotřebitelské úvěry či pojištění.

 • Náhledový obrázek
  0

  BestDrive

  Provozujeme pneuservis a autoservis pro nákladní i osobní vozidla, motorky a zemědělské stroje. Zabýváme se prodejem a opravou pneumatik i duší včetně huštění inertním plynem. Připravujeme vozy na STK, provádíme ruční mytí včetně čištění interiérů a diagnostikujeme elektronické systémy.

 • Náhledový obrázek
  0

  REPAS Jičíněves

  Nabízíme servis a prodej pneumatik, disků a autopříslušenství. Provozujeme pneuservis pro osobní i nákladní automobily. Zabýváme se přezouváním a vyvažováním osobních, nákladních i traktorových pneumatik. Prodáváme i použité disky a pneumatiky na všechny automobily.